اخبار
۱۳ بهمن ۱۴۰۰

طراحی، ساخت و نصب تابلوهای بیمارستان امام علی (ع) در نجف اشرف

با همکاری عتبه مقدس علوی و هلال احمر جمهوری اسلامی ایران عملیات احداث و تجهیز بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی نجف اشرف به پایان رسید و این شرکت مفتخر به ساخت و نصب تابلوهای راهنمای آن بیمارستان شد

بیشتر بخوانید
۲۹ آذر ۱۴۰۰

طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای پروژه تجاری- اداری اطلس مال

پروژه شاخص اطلس مال در منطقه 1 تهران، خیابان پاسداران، ضلع جنوبی پارک نیاوران واقع شده است. این پروژه با کاربری تجاری – اداری دارای ١٩ طبقه می باشد که ٨ طبقه اداری، ٤ طبقه تجاری، 1 طبقه فودکورت و ٦ طبقه پارکینگ را شامل می‌شود. شرکت ساین صنعت از سال 1397 جهت ساخت و نصب تابلوهای راهنما با این پروژه همکاری نموده و در سال 1400 به عنوان برنده مناقصه طراحی، ساخت و نصب تابلوهای پیرامونی و راهنمای طبقات تجاری، اداری و پارکینگ  پروژه اطلس مال، انتخاب و شروع به فعالیت نموده است.

بیشتر بخوانید
۲۸ تیر ۱۴۰۰

تخفیفات تابلوهای ایمنی ویژه نیمسال اول 1400

لیست تابلوهای ایمنی شامل 50 % تخفیف ویژه نیمسال اول 1400 در لینک زیر قابل مشاهده میباشد. جهت سفارش روی لینک  کلیک  نمایید و با انتخاب کد تابلو مورد نظر سفارش خود را ز طریق پیام به شماره واتساپ 09125165157 ارسال نمایید. جهت دریافت  تخفیف درج  کد تخفیف    ss1400    الزامی می باشد.

بیشتر بخوانید
۲۰ خرداد ۱۳۹۹

نصب تابلوهای راهنمای فرودگاه اصفهان

شرکت ساین صنعت مفتخر به طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای ترمینال های داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان می باشد.

بیشتر بخوانید
۲۸ آبان ۱۳۹۹

محدودیت های کرونا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح جامع اعمال محدودیت ها برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از شنبه اول آذر ماه در سراسر کشور اجرا می شودهدف اصلی از اعمال این محدودیت ها تعطیلی مشاغل نیست بلکه کاهش بار بیماری است. بر این اساس در شهرستانهای قرمز یا دارای سطح سه که اکنون حدود ۱۰۰ شهرستان هستند و اکثر مراکز استانها از جمله تهران هم جزو آن است، به جز مشاغل ضروری در اموری که مایحتاج ضروری مردم و مسائل ایمنی و سلامت مربوط می شود همه مشاغل تعطیل می شوندسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: بر اساس این مصوبه، تعطیلی ها فقط...

بیشتر بخوانید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

علائم کرونا ویروس

شرکت ساین صنعت با توجه به نیاز مبرم تمامی مراکز تجاری، ادارات، بیمارستانها و مراکز درمانی، کارخانه ها و ... به رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مجموعه ایی کامل از علائم ایمنی مقابله با کرونا ویروس با متریال های مختلف تهیه نموده است. جهت دانلود کاتالوگ علائم کرونا ویروس به بخش کاتالوگ مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید