اخبار
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

کاتالوگ مراکز تجاری - اداری

جهت مشاهده کاتالوگ به روز شده تابلوهای راهنمای مراکز تجاری - اداری روی لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳ بهمن ۱۴۰۰

طراحی، ساخت و نصب تابلوهای بیمارستان امام علی (ع) در نجف اشرف

با همکاری عتبه مقدس علوی و هلال احمر جمهوری اسلامی ایران عملیات احداث و تجهیز بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی نجف اشرف به پایان رسید و این شرکت مفتخر به ساخت و نصب تابلوهای راهنمای آن بیمارستان شد

بیشتر بخوانید
۲۹ آذر ۱۴۰۰

طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای پروژه تجاری- اداری اطلس مال

پروژه شاخص اطلس مال در منطقه 1 تهران، خیابان پاسداران، ضلع جنوبی پارک نیاوران واقع شده است. این پروژه با کاربری تجاری – اداری دارای ١٩ طبقه می باشد که ٨ طبقه اداری، ٤ طبقه تجاری، 1 طبقه فودکورت و ٦ طبقه پارکینگ را شامل می‌شود. شرکت ساین صنعت از سال 1397 جهت ساخت و نصب تابلوهای راهنما با این پروژه همکاری نموده و در سال 1400 به عنوان برنده مناقصه طراحی، ساخت و نصب تابلوهای پیرامونی و راهنمای طبقات تجاری، اداری و پارکینگ  پروژه اطلس مال، انتخاب و شروع به فعالیت نموده است.

بیشتر بخوانید
۲۸ تیر ۱۴۰۰

تخفیف تابلوهای ایمنی ویژه نیمسال اول 1402

شرکت ساین صنعت در نیمسال 1402، تابلوهای ایمنی پرفروش را در تعداد محدود، مشمول 70% تخفیف نموده است. جهت مشاهده و سفارش تابلوهای مذکور روی لینک کلیک نموده، کاتالوگ مورد نظر را دانلود و سفارش خود را به آدرس ایمیل info@signsanat.com ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید
۲۰ خرداد ۱۳۹۹

نصب تابلوهای راهنمای فرودگاه اصفهان

شرکت ساین صنعت مفتخر به طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای ترمینال های داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان می باشد.

بیشتر بخوانید
۲۸ آبان ۱۳۹۹

محدودیت های کرونا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح جامع اعمال محدودیت ها برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از شنبه اول آذر ماه در سراسر کشور اجرا می شودهدف اصلی از اعمال این محدودیت ها تعطیلی مشاغل نیست بلکه کاهش بار بیماری است. بر این اساس در شهرستانهای قرمز یا دارای سطح سه که اکنون حدود ۱۰۰ شهرستان هستند و اکثر مراکز استانها از جمله تهران هم جزو آن است، به جز مشاغل ضروری در اموری که مایحتاج ضروری مردم و مسائل ایمنی و سلامت مربوط می شود همه مشاغل تعطیل می شوندسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: بر اساس این مصوبه، تعطیلی ها فقط...

بیشتر بخوانید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

علائم کرونا ویروس

شرکت ساین صنعت با توجه به نیاز مبرم تمامی مراکز تجاری، ادارات، بیمارستانها و مراکز درمانی، کارخانه ها و ... به رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مجموعه ایی کامل از علائم ایمنی مقابله با کرونا ویروس با متریال های مختلف تهیه نموده است. جهت دانلود کاتالوگ علائم کرونا ویروس به بخش کاتالوگ مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید